HOME STAGING – příprava nemovitostí k prodeji nebo pronájmu
FOTO STAGING – profesionální fotografie nemovitostí včetně dekorování
FOTOGRAFIE NEMOVITOSTÍ bez dekorování
HOME DESIGN – návrhy interiérů

 

HOME STAGING – příprava nemovitostí k prodeji nebo pronájmu  

 • Home staging je založen na jednoduché myšlence, že "štěstí přeje připraveným", nebo-li pokud nemovitost na prodej připravíme, dočkáme se lepšího výsledku. Tento výsledek lze měřit ziskem i rychlostí prodeje.
 • Je statisticky ověřeným faktem, že nemovitosti připravené pomocí home stagingu se prodávají v  kratším čase a za vyšší cenu.
 • Home staging je vhodný pro všechny rezidenční nemovitosti, které jsou nabízeny k prodeji či pronájmu.
 • Home staging zdůrazňuje přednosti nemovitosti. Na druhou stranu nezakrývá zřejmé vady a nedostatky, které je nutno opravit - proto součástí procesu mohou být i základní opravy či úpravy nemovitosti.
 • Home stager ( tj odborník na home staging) dokáže posoudit nemovitost nezávislým pohledem, který v sobě spojuje hledisko   marketingu, interiérového designu a psychologie prodeje. Vytvoří plán, pomocí kterého jsou vyzdviženy přednosti dané nemovitosti a odstraněny chyby, které by jinak zájemce odradily. 
 • Plán se tvoří s ohledem na přání majitele, kolik chce do příprav dané nemovitosti investovat. Většinou se jedná o řádově malé částky. (Home staging není celková rekonstrukce bytu..)
 • Součástí home stagingu je i vytvoření profesionálních fotografií nemovitosti, díky kterým pak nemovitost vyniká mezi ostatními nabídkami na internetu a těší se mnohem vyšší pozornosti zájemců.
 • Home staging je výhodná investice do úspěšného a rychlého prodeje nemovitosti.
 • Jak to probíhá?

 

 

Pohovka

   Víte, že ….?

Naprostá většina zájemců vyhledává nemovitosti na internetu a o případné návštěvě se rozhodují hlavně podle fotografií v internetové inzerci?

Rozhodnutí zájemce o koupi nemovitosti se odvíjí od jeho prvního dojmu během první minuty prohlídky nemovitosti?

Jen cca 10% lidí si umí udělat představu o možnostech zařízení nebo vybavení, pokud je jim byt předváděn prázdný nebo nevhodně zařízený?

Zájemci mají vlastní představu budoucího domova. Pocit, že při prohlídce bytu nahlížejí do soukromí jiné rodiny, na ně působí odrazujícím dojmem?

 

 

 

 

Home staging je řešením …DSC0016e orez

Atraktivní profesionální fotografie v nabídkách na webu přivedou větší počet zájemců o prohlídku. 

Nemovitost je na prohlídku připravena způsobem, který zdůrazní její přednosti a potenciál pro danou cílovou skupinu zájemců. 

Vhodně zařízená a dekorovaná nemovitost dává zájemci představu vhodného zařízení a využití. 

Home staging zahrnuje „odosobnění“ nemovitosti, odstranění překážek, vhodné dekorovnání i přípravu emočně pozitivních prvků, které zájemce zaujmou.

 

 

 

 

 Pro majitele nemovitostí:

 • Záleží Vám na tom, aby prezentace Vaší nemovitosti byla na odpovídající úrovni?
 • Nechcete zbytečně prodávat levněji, když můžete získat tu nejvýhodnější nabídku?
 • Potřebujete urychlit prodej nemovitosti, abyste se mohli přestěhovat?
 • Nabízíte nemovitost již delší dobu, ale ještě se nepodařilo ji prodat za požadovanou cenu?
 • Chcete nabídnout nemovitost k pronájmu tak, aby přinesla zajímavé výnosy z nájemného?

                                           … Home staging je zde právě pro Vás!foto_staging

 

 

 

 

                         

Pro realitní makléře – doporučujeme:

 • Home staging je nová možnost k rozšíření služeb pro klienty.
 • Urychluje proces prodeje nemovitosti
 • Snižuje riziko snižování ceny nemovitosti pro nezájem.

                                               …. ale

 • Než investujete do home stagingu, ujistěte se, že máte s klientem exkluzivní smlovu.
 • Pokud je nemovitost ve špatném stavu, není řešením vytvořit sadu hezkých fotografií. Nabízíme kompletní home staging, který opravdu změní situaci v nemovitosti – včetně potřebných oprav, malování, úklidu. Dekorování a focení přichází na řadu až potom. To je opravdový home staging, který přináší změnu a výsledek.
 • S využitím home stagingu prodáte nemovitost za maximální cenu, která odpovídá hodnotě nemovitosti na realitním trhu. Ani home staging však nedokáže prodat nemovitost za cenu nereálně nadsazenou nad skutečnou tržní hodnotu.

 

 

Prohlédněte si naše realizace zde 


 
 

HOME STAGING - průběh realizace

 1. Proces home stagingu začíná konzultací v dané nemovitosti, která trvá cca 1 – 1,5 hod. Cílem je vytvořit a zrealizovat plán, pomocí kterého jsou vyzdviženy přednosti dané nemovitosti a odstraněny chyby, které by mohly zájemce odradit.
 2. Plán home stagingu je vytvářen tak, aby byly provedeny úpravy, které budou mít největší efekt pro prezentaci a úspěšný prodej. Zájemci by měli vnímat, že připravená nemovitost je udržovaná, čistá, prostorná a světlá, interiér bude "odosobněný", tj co nejvíce neutrální a zbaven množství osobních předmětů a specifického vkusu rodiny, která v nemovitosti žila dosud. Rozsah plánu je s ohledem  na finanční možnosti majitele, většinou se nejedná o vysoké výdaje. Důraz je kladen na co nejnižší náklady, které mají přinést co nejvyšší efekt.
 3. Plán home stagingu obsahuje:
  • Konkrétní a detailní přehled všech potřebných úprav, včetně potřebných specifikací a cen.
  • Seznam předmětů a vybavení, kterými by se měl interiér doplnit, včetně konkrétní specifikace produktu a ceny.dreamstime ilustr
  • Fotografie míst nemovitosti, do kterých se bude zasahovat, včetně naznačení navrhovaných změn, případně grafický návrh (dle dohody s klientem).
 4. Realizace úprav nemovitosti - většinou se jedná o nenáročné úpravy, které si majitelé provádějí ve vlastní režii ( vymalování, drobné opravy, zabalení nebo reorganizace osobních věcí v bytě). V případě zájmu doporučíme vhodné řemeslníky, zajistíme dodávku potřebných věcí, nebo je možno zajistit celou zakázku „na klíč“.
 5. Po provedení úprav následuje předem dohodnuté setkání, kdy pracovníci home stagingu dokončí přípravy a dekorování nemovitosti, která je tím zároveň připravena k fotografování. Fotografování nemovitosti je prováděno profesionálním způsobem a trvá několik hodin (dle velikosti nemovitosti – min 3 hodiny na byt).
 6. Klient obdrží, nejpozději do tří pracovních dní, sérii reprezentativních fotografií nemovitosti a podrobný návod „jak připravit nemovitost na prohlídku zájemců během 15ti minut“ (zejména pro klienty, kteří v nabízené nemovitosti aktuálně žijí)

 

Další související služby: 

Zapůjčení drobného nábytku a dekorativních předmětů po dobu nabízení nemovitosti.

Home staging nezařízených bytů včetně zapůjčení zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

FOTO STAGING - profesionální fotografie nemovitostí

Nemovitost, která je prezentována atraktivními fotografiemi, vyniká mezi ostatními nabídkami a vzbuzuje mnohem větší zájem. Právě takové fotografie zajistí FOTO STAGING, služba založená na principech home stagingu. Jedná se o jednorázovou vizuální úpravu nemovitosti, její odekorování vhodnými doplňky a nafocení série profesionálních fotografií pro prezentaci nemovitosti. Výsledkem našeho fotografování není několik "náhodných" fotek z "nejlepších" místností, ale vytváříme kompletní sérii fotografií celé nemovitosti, která dává ucelný obrázek a správnou představu možného využití budoucími majiteli.
Po skončení focení je nemovitost v původním stavu bez úprav a bez dekorací, které byly zapůjčeny pro dobu focení.

fofo staging imageFoto staging nabízíme pouze pro nemovitosti, které jsou v dobrém stavu a vzhledu, který dovoluje rychlou přípravu, odekorování a fotografování bez předchozí přípravy nebo jiných úprav. Foto staging nabízíme i pro nemovitosti nezařízené či částečně zařízené.


 

 

 

 

 

  Prohlédněte si naše realizace 

  

„ Pokud je nemovitost v horším stavu, není řešením vytvořit jen sadu hezkých fotografií. Nabízíme kompletní home staging, který opravdu změní situaci v nemovitosti – včetně potřebných oprav, malování, úklidu. Dekorování a focení přichází na řadu až potom. To je opravdový home staging, který přináší změnu a výsledek. „ 

 

 

 

FOTOGRAFIE NEMOVITOSTÍ bez dekorování

Některé nemovitosti nevyžadují úpravy ani dekorování a lze je rovnou fotografovat. To jsou např. nemovitosti, které si majitel přeje nafotit prázdné, nebo naopak nemovitosti zařízené v nadstandardním stylu včetně vhodných dekorací. Zde nabízíme profesionální fotografie nemovitostí bez dekorování, vhodné zejména pro nově zařízené byty k pronájmu, jakékoliv nadstandardní nemovitosti určené k prodeji, penziony, hotely či jiné nemovitosti, které jsou komerčně nabízeny.
Profesionální fotografie se od amatérských liší tím, že přinášejí čisté, ostré a správně kompozičně postavené záběry, které ukazují nemovitost v tom nejlepším světle. Ať budete prezentovat svoji nemovitost na internetu nebo jiným způsobem, profesionálně provedené fotografie jsou právě tím, co Vaši nabídku vyzvedne nad konkurenční nabídky a přiláká zájemce či zákazníky.kontakt ilustr foto
 
Výsledkem fotografování mají vždy být reprezentativní fotky, proto je podmínkou, aby nemovitost byla v bezvadném stavu a vzhledu. Oko fotoaparátu totiž umí nejen vytvořit krásné snímky, ale také nemilosrdně odhaluje jakékoliv nedostatky. Proto, pokud má nemovitost závady, nebo její interiér není v nadstandardním stavu, doporučujeme před focením využít službu home staging - celková příprava nemovitostí k prodeji, nebo foto staging - fotografování interiéru včetně profesionálního dekorování

 

 

 

 

HOME DESIGN – návrhy interiérů

Nabízíme návrhy a realizace vzorových bytů nebo domů, určení stylu interiéru dle cílové skupiny zákazníků, vytvoření designového návrhu, vybavení nebo zapůjčení vybavení a vytvoření série reprezentativních fotografií pro nabídkové prezentace.

 

Pro individuální bytové interiéry nabízíme redesign interiérů – obnovení designu nebo úpravyb naladova deska stávajících interiérů při částečném zachování současného zařízení dle přání zákazníka.  

  • Nejste spokojeni se stávajícím stavem Vašeho interiéru?
  • Toužíte po změně, ale nechcete investovat mnoho peněz, času a sil?
  • Potřebujete vdechnout svému domovu novou tvář a nevíte si rady jak? 

Pomůžeme Vám s proměnou interiéru, poradíme s výběrem vhodných barev či doplňků a dle Vašeho vkusu a životního stylu vykouzlíme nový nádech Vašemu domovu. Změna barevného ladění, částečná obměna stávajícího nábytku a dekorativních prvků vnesou do interiéru novou svěžest a oživení.

Naším cílem je efektní výsledek za minimum nákladů

 

„Změna barevného ladění, částečná obměna stávajícího nábytku a dekorativních prvků vnesou do interiéru novou svěžest a oživení.“

Loca home staging, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: +420 775 554 617

iko facebook 24iko instagram 24 iko youtoube

2015